wróć do Produkty

ACV COMFORT


Firma ACV zawdzięcza swoją renomę niezawodnym urządzeniom do wytwarzania ciepłej wody. Zasobniki ciepłej wody Comfort mogą zostać ustawione bezpośrednio na podłodze lub zawieszone pionowo na ścianie. Są one wyposażone w odporną na wstrząsy obudowę i specjalną, doskonałą izolację. Dzięki wyjątkowej konstrukcji zbiornik w zbiorniku, gotowa do użycia ciepła woda dostępna jest przez cały czas. Unikalna technologia ACV zapobiegająca odkładaniu się kamienia, rozwojowi bakterii i zapewniająca lata bezawaryjnej, wydajnej pracy.

ACV Smart Multi Energy

 

Wymiennik ACV Smart Multi Energy charakteryzuje się niesamowitymi wydatkami ciepłej wody użytkowej, dzięki konstrukcji ze stali nierdzewnej „zbiornik w zbiorniku”. Wymiennik ACV Smart Multi Energy może przyjąć temperaturę 90 ˚C co pozwala skumulować większą energię magazynowania wody wytworzoną z kolektorów słonecznych lub kotła. Ponadto wymiennik ACV Smart Multi Energy posiada możliwość podłączenia dodatkowych źródeł energii takich jak: kocioł gazowy, kocioł olejowy, pompa ciepła, kominek z płaszczem wodnym, kocioł stałopalny oraz grzałki elektrycznej.

 

DOŻYWOTNIA GWARANCJA na wymienniki ACV Smart Multi Energy dla użytku domowego. Szczegóły na https://acv.com/pl

ACV Smart

 

Zasobnik ciepłej wody ACV Smart wykonany jest ze stali nierdzewnej o konstrukcji “zbiornik w zbiorniku”, izolowany wysokiej jakości sztywną pianką poliuretanową. Duża powierzchnia wymiany ciepła (1.5 do 2.5 razy większa w porównaniu do tradycyjnej wężownicy) pozwala podgrzewać duże ilości ciepłej wody w bardzo krótkim czasie ograniczając ilość magazynowanej wody i straty energii. Konstrukcja ze stali nierdzewnej zasobników ACV Smart powoduje iż nie wymagają one ochrony anodowej oraz dodatkowo czyni zasobnik ciepłej wody wyjątkowo odpornymi na korozję.

 

DOŻYWOTNIA GWARANCJA na wymienniki ACV Smart dla użytku domowego. Szczegóły na https://acv.com/pl

ACV Smart Green

 

Przeznaczony do współpracy ze wszystkimi typami kotłów wodnych w układzie zamkniętym zasobnik ciepłej wody ACV Smart Green o konstrukcji “zbiornik w zbiorniku” wykonany jest ze stali nierdzewnej. Wysokiej jakości podwójna izolacja zawiera panel izolacji próżniowej oraz wysokiej jakości sztywną piankę poliuretanową  co minimalizuje straty ciepła i zwiększa sprawność energetyczną zasobnika. Duża powierzchnia wymiany ciepła pozwala podgrzewać duże ilości ciepłej wody w bardzo krótkim czasie.

 

DOŻYWOTNIA GWARANCJA na wymienniki ACV Smart Green dla użytku domowego. Szczegóły na https://acv.com/pl

ACV Kompakt EKO

 

Kompakt EKO to wiszący gazowy kocioł kondensacyjny wyposażony w innowacyjny aluminiowo-miedziany wymiennik ciepła spaliny-woda. ACV Kompakt EKO przeznaczony jest do centralnego ogrzewania pomieszczeń (wersja Solo) jak i zaopatrzenia w ciepłą wodę (wersja Kombi). Jest on przygotowany do zasilania powietrzem i odprowadzenia spalin w systemie równoległym 80/80 mm lub koncentrycznym 80/125. ACV Kompakt EKO jest standardowo dostarczany do opalania gazem ziemnym E (G20). Może być również dostarczone w wersji dla opalania gazem płynnym - propanem (G31). Urządzenie jest wyposażone w elektroniczny pogodowy regulator kotłowy, który w żądanym czasie zapewnia centralne ogrzewanie uruchamiając wentylator, otwierając zawór gazowy, zapalając palnik i stale nadzorując i regulując wielkość płomienia zależnie od wymaganej mocy.

ACV Prestige

 

Wiszący kocioł kondensacyjny czwartej generacji o bardzo wysokiej sprawności, zbudowany w dwóch wersjach: Solo (jednofunkcyjny) i Excellence (dwufunkcyjny). Sercem kotła Prestige jest specjalnie zaprojektowany wymiennik ciepła ze stali nierdzewnej, zapewniający niezrównaną odporność na korozje zarówno ze strony wody jak i ze strony skraplających się spalin. Unikalna konstrukcja wymiennika kotła powoduje, że spaliny oddają maksymalną ilość ciepła do wody a spływający kondensat, sam czyści kanały spalin utrzymując urządzenie w czystości. Palnik kotła Prestige przystosowany jest do spalania zarówno gazu ziemnego jak i propanu. Wbudowany regulator pogodowy, sterujący modulacją mocy palnika, zwiększa efektywność pracy kotła i tym samym ogranicza zużycie gazu. Kotły posiadają bardzo zwartą, lekką konstrukcje i mogą być łączone w kaskady dla zwiększenia mocy lub instalowane z wymiennikami ciepłej wody.

ACV HeatMaster C

 

Stojący kondensacyjny kocioł dwufunkcyjny o wysokiej sprawności. Gwarantuje pełen komfort ciepłej wody przy krótko i długotrwałym poborze oraz komfort centralnego ogrzewania. Niezawodny i wydajny przez cały okres eksploatacji. HeatMaster C jest najnowszym urządzeniem firmy ACV, zaprojektowanym i wykonanym w oparciu o doświadczenia zdobyte dzięki kotłom HeatMaster TC. Opatentowana technologia ACV ‘Total Condensing’ stosowana w naszych czołowych kotłach serii HeatMaster TC, została zaadaptowana w uproszczonej, ale wysoko efektywnej wersji w kotłach HeatMaster C. Całkowicie kondensacyjny w trybie ogrzewania, HeatMaster C częściowo kondensuje w trybie produkcji ciepłej wody. HeatMaster C to urządzenie, które zapewni Tobie i Twoim najbliższym komfort ciepła i wody w Waszym domu.

ACV HeatMaster TC

 

Kondensacyjny kocioł dwufunkcyjny o wysokiej sprawności gwarantujący pełen komfort ciepłej wody przy krótko i długotrwałym poborze oraz komfort centralnego ogrzewania. Niezawodny i wydajny przez cały okres eksploatacji HeatMaster TC został stworzony przez firmę ACV do zastosowań w najbardziej wymagających rezydencjach, hotelach i przemyśle. Całkowicie kondensacyjny w trybie ogrzewania i w trybie produkcji ciepłej wody - opatentowana technologia ACV ‘Total Condensing’. HeatMaster TC to imponujący podgrzewacz wody, wykonany w oparciu o słynną technologię ACV zbiornik-w-zbiorniku, gwarantujący bardzo wysokie wydatki ciepłej wody a także zapewniający centralne ogrzewanie w oparciu o nowoczesną technikę kondensacyjną.

 

 • Stojący kocioł o wysokiej sprawności.

 • Zasobnik ciepłej wody ze stali nierdzewnej.

 • Kondensacja w trybie centralnego ogrzewania i produkcji ciepłej wody.

 • Samooczyszczający się wymiennik ciepła ze stali nierdzewnej.

 • Bardzo wysoka wydajność ciepłej wody.

 • Nowoczesny sterownik ACV Max® z polską wersją językową, z manometrem i wyświetlaczem LCD.

 • Możliwa regulacja 2 obiegami grzewczymi oraz: ON/OFF, OpenTherm, 0-10V.

 • Modulowany palnik gazowy.

 • Dostępny w wersji na gaz ziemny lub propan.

 • Wyposażony w pompę mieszającą, zawór bezpieczeństwa c.o. z manometrem, czujnik ciśnienia wody c.o.

 • Dostępne modele o mocy: 24, 35, 45, 70, 85, 120 kW.

Belgijska firma ACV projektuje, produkuje i sprzedaje rozwiązania do produkcji ciepłej wody i ogrzewania dla domowych, komercyjnych, przemysłowych i wyspecjalizowanych zastosowań od 1922 roku. ACV stworzyło 'zbiornik-w-zbiorniku', technologię, którą można znaleźć w większości produktów firmy i która zapewnia im wyjątkową wydajność. ACV jest specjalistą od stali nierdzewnej. Przez ponad 40 lat, wybór tego materiału, który jest odporny na najbardziej korozyjną wodę, dał produktom ACV wyjątkową długą żywotność przy minimum obsługi. Obecnie ACV oferuje innowacyjne produkty dla zaspokojenia potrzeb związanych z ciepłą wodą i ogrzewaniem. Dzięki wyjątkowej technologii, ACV oferuje rozwiązania, które są trwałe, efektywne, ekonomiczne i przyjazne dla środowiska. Jako twórca i producent systemów produkcji ciepłej wody i ogrzewania, ACV oferuje dostawę wysokiej wydajności urządzeń oraz zapewnia wsparcie techniczne i obsługę po-sprzedażową. Misją ACV jest wykorzystanie doświadczenia by pomóc użytkownikom w zastosowaniu optymalnej technologii dla produkcji żądanej ilości ciepłej wody do celów grzewczych i użytkowych. Nasze motto «excellence in hot water» odzwierciedla ambicje do każdego aspektu oczekiwań naszych klientów.

Gazowe i olejowe kotły grzewcze

Nierdzewne zasobniki wody

Pompy ciepła do c.w.u.

Kolektory słoneczne

Wyposażenie kotłowni

PROFI-TERM-Renata Lubawa  -  Copyright © 2018  -  wszystkie prawa zastrzeżone

Franciszka Stefczyka 1a/5

51-662 Wrocław

 

 

+48 501 326 834

 

 

biuro@profiwro.com

PROFI-TERM-Renata Lubawa

Produkty:

Jesteśmy specjalistami w ogrzewaniu i instalacjach sanitarnych.
Przemawia za nami doświadczenie i rzetelność.

PROFI-TERM